Пенсійно-соціальна картка

Іменна платіжна картка Visa Electron з нарахуванням підвищених відсотків на залишок коштів по картковому рахунку, яка дозволяє безкоштовно отримувати пенсійні та соціальні виплати без відвідування Пенсійного фонду, поштових відділень, органів соціального захисту населення та Банку

 

Подвійна вигода

«Подвійна вигода» – це чудове поєднання депозиту та платіжної картки, що дозволяє накопичувати кошти, мати до них цілодобовий доступ та отримувати додатковий дохід. Оформлення картки здійснюється протягом 15 хвилин. Основною перевагою оновленого продукту є можливість збільшення відсоткової ставки, що нараховується на залишок коштів по картковому рахунку до +3% річних.

 

Зарплатна Картка

Зарплатна картка від нашого Банку дозволяє Вам отримувати заробітну плату за пільговими тарифами у будь-якому куточку України, у більш ніж 3 000 банкоматах об’єднаної банкоматної мережі «Радіус» до якої входить ПАТ «Перший Інвестиційний Банк»,  а також в банкоматах мережі ПАТ «Укрсоцбанк» та здійснювати розрахунки за товари або послуги в магазинах, ресторанах, АЗС та інших підприємствах сфери обслуговування або торгівлі а також в мережі Інтернет.