Платіжні-картки

 

Дебетна картка

гарантує швидке оформлення та мінімальні тарифи на відкриття й обслуговування. Ця картка доступна кожному, незалежно від рівня доходів і призначена для обслуговування у всіх торгових точках, банкоматах, пунктах видачі готівки по всьому світу та здійснення розрахунків за товари та послуги через мережу Інтернет.

Visa Electron

Visa Electron – дебетна картка міжнародної платіжної системи, доступна широкому колу споживачів. Картка призначена для обслуговування у всіх торгових точках, банкоматах і пунктах видачі готівки по всьому світу. Завдяки своїм мінімальним тарифам на відкриття й обслуговування, картка доступна практично кожному, незалежно від рівня доходів.
Випуск картки: безкоштовно
Обслуговування картки: 40 грн./рік
Мінімальний залишок: 10 UAH / 1 USD/ 1 EUR
Валюта рахунку – гривня, долар США, євро

Visa Classic

Visa Classic – найбільш універсальна платіжна картка з найширшою в світі мережею прийому – це оптимальне співвідношення ціни і якості. Картка призначена для обслуговування у всіх торгових точках, банкоматах і пунктах видачі готівки по всьому світу.
Випуск картки: безкоштовно
Обслуговування картки: 140 грн./рік
Мінімальний залишок: 100 UAH / 10 USD/ 10 EUR
Валюта рахунку – гривня, долар США, євро

Visa Gold

Престижна платіжна картка, що підкреслює статус її держателя і забезпечує особливу увагу до нього при обслуговуванні. Картка призначена для розрахунків у всіх торгових точках, банкоматах і пунктах видачі готівки по всьому світу.
Випуск картки: безкоштовно
Обслуговування картки: 700 грн./рік
Мінімальний залишок: 1000 UAH / 100 USD/ 100 EUR
Валюта рахунку – гривня, долар США, євро

Visa Platinum

Це ексклюзивна міжнародна платіжна картка, що підкреслює довіру Банку до клієнта, підтверджує високу платоспроможність та соціальний статус клієнта і забезпечує йому найвищу якість обслуговування. Картка надає її держателю широкий спектр додаткових послуг і програм та гарантує розрахунки в усьому світі.
Випуск картки: безкоштовно
Обслуговування картки: 1 600 грн./рік
Валюта рахунку – гривня, долар США, євро

Visa Infinite

Найпрестижніша платіжна картка міжнародної платіжної системи Visa International. Серед її власників – короновані особи, голлівудські зірки, політичні діячі, бізнес-еліта. ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» і платіжна система Visa International гарантують вам цілодобову оперативну підтримку в будь-якій країні світу.