Фонд

гарантування вкладів ФО

АТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2000 року. Фонд заснований з метою захисту прав та законних інтересів вкладників банків і виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

ПРО ФОНД

АТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК” налічує понад 19 років успішної діяльності на ринку банківських послуг України і є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2000 року.

У зв’язку із набранням чинності Закону України №2180-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб» у разі початку виведення з ринку  якогось із банків у період з 13 квітня 2022 року до завершення трьох місяців після скасування чи припинення дії воєнного стану вкладникам такого банку Фонд відшкодує усю суму вкладу разом з нарахованими відсотками.

Після завершення тримісячного періоду з дня скасування чи припинення дії воєнного стану Фонд відшкодовуватиме кошти за вкладами в одному банку в межах 600 тис. грн.

Відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається в національній валюті України після перерахування суми вкладу за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення Фондом банку з ринку.

ІНФОРМАЦІЙНІ БРОШУРИ

Освітній курс з фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб розроблений за підтримки Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II) з просвітницькою метою.

Відео

ВІДЕОРОЛІКИ ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ