Publichna-oferta-120x120

 

Відповідність вимогам закону FATCA

На виконання Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунків” (FATCA) (далі – Угода FATCA), банки зобов’язані проводити перевірку своїх клієнтів з метою виявлення американських підзвітних рахунків..

Шановні клієнти!
АТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» (далі – Банк) зареєстрований на сайті IRS США як фінансовий інститут за реєстраційним номером (GIIN): PKFKLH.99999.SL.804 та вживає всіх заходів для дотримання вимог FATCA.

Для цілей виконання вимог Угоди FATCA банки звітують про фінансові рахунки своїх клієнтів, що належать:

  • Фізичним особам – нерезидентам (громадянам/резидентам США);
  • Юридичним особам-нерезидентам (зареєстрованим у США);
  •  Юридичним особам-резидентам, кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами)  яких є фізичні особи-нерезиденти (громадяни/резиденти США).

На виконання зазначених умов та з метою визначення (підтвердження) Клієнтами Банку власного статусу податкового резидентства США та/або статусу податкового резидентства США своїх кінцевих бенефіціарних власників (контролерів), прохання до 27 листопада 2020 року заповнити та надати до Банку Анкету для юридичних осіб для визначення податкового резидентства США, окремо за кожен рік за період  з 2014 по 2019 (включно).
Форми щодо підтвердження FATCA-статусу:

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати в обслуговуючому Вас відділенні.

До уваги! Про зміну свого податкового статусу Клієнти Банку зобов’язані повідомити Банк протягом 10 робочих днів, та у разі набуття статусу податкового резидента США надавати до Банку заповнену форму W-9.