Номінал Метал Маса, г Діаметр, мм Категорія якості карбування Гурт Тираж, штук
2 нейзильбер 12.8 31 спеціальний анциркулейтед рифлений 35000

 

Серія: Спорт
Присвячена міжнародним змаганням із літніх видів спорту, що проводяться кожні чотири роки під егідою Міжнародного Паралімпійського комітету в рамках Паралімпійського руху. Україну в XV літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро представляли 170 паралімпійці, які виборювали медалі в 15 видах спорту. Національна збірна України посіла третю сходинку в загальному медальному заліку, виборовши рекордну кількість нагород різного ґатунку – 117 нагород, у тому числі – 41 золоту медаль. Наші паралімпійці встановили 109 рекордів у трьох видах спорту: плаванні, легкій атлетиці і пауерліфтингу, з яких 22 – рекорди світу, 54 – рекорди Європи і 32 – паралімпійські рекорди.
Роздрібна ціна, грн: 40
На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис – УКРАЇНА (праворуч), під яким логотип Національного Паралімпійського комітету України та стилізовану медаль паралімпійських ігор, ліворуч від яких написи: ЗОЛОТО 41/СРІБЛО 37/БРОНЗА 39; на дзеркальному тлі – рік карбування монети 2017, унизу півколом номінал ДВІ ГРИВНІ, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч).
На реверсі монети на тлі стилізованої хвилястої стрічки зображено паралімпійця з ракеткою в руці, напис – Ріо-де-Жанейро; ліворуч від фігури спортсмена – півколом напис XV ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ, угорі – емблема паралімпійського руху в Україні та рік, коли відбулися ігри, – 2016.
Художник:  аверс: Атаманчук Володимир  реверс: Таран Володимир, Харук Олександр, Харук Сергій
Скульптор: Атаманчук Володимир, Демяненко Анатолій