Krediti-120x120

 

Кредитування

АТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» пропонує широкий вибір програм кредитування.
Застосовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми допоможемо оцінити його фінансові можливості та запропонуємо найбільш вигідну програму кредитування.

КРЕДИТНА ЛІНІЯ

надається у формі відновлювальної або невідновлювальної відкличної кредитної лінії в національній та іноземній валютах. В якості забезпечення виступає рухоме чи нерухоме майно або інші майнові права.
Перевагами даного продукту є:
– можливість отримання кредитних коштів частинами, що дозволяє зменшити вартість користування кредитом;
– гнучкий та зручний графік погашення заборгованості, з можливістю відстрочки початкового строку погашення основної суми кредиту;
– можливість отримання кредитних коштів одночасно в різних валютах.

КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ ДЕПОЗИТУ

може використовуватись для фінансування статутної діяльності та надаватися, як у формі цільового кредиту з фіксованою сумою, так і у формі відновлювальної або невідновлювальної кредитної лінії. Кредит надається в національній валюті та у доларах США, під заставу майнових прав на депозитні кошти, розміщені в Банку, термін користування кредитними коштами повинен закінчуватися не пізніше дня, що передує дню повернення коштів за строковим договором банківського вкладу. Максимальна сума кредитування залежить від суми та валюти депозиту. Погашення кредиту здійснюється щомісячно, згідно графіку або в кінці строку дії кредитного договору.

АВТОТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ

кредит на придбання автотранспортних засобів (легковий, вантажний, пасажирський автотранспорт, водний транспорт іноземних марок, мотоцикли, сільгосптехніка, навісне та причіпне обладнання в комплекті із самохідним засобом). Надається в національній та іноземній валютах. Погашення кредитних коштів та відсотків здійснюється щомісячно. В якості забезпечення виступає транспортний засіб що купується або інше рухоме або нерухоме майно чи майнові права.

ПОПОВНЕННЯ ОБІГОВИХ КОШТІВ

надається у формі цільового кредиту для фінансування статутної діяльності чи поповнення обігових коштів. Кошти надаються фіксованою сумою в національній та іноземній валютах. Погашення основної суми кредиту та процентів здійснюється щомісячно. В якості забезпечення може виступати рухоме або нерухоме майно, майнові права.

ОВЕРДРАФТ

надається понад залишок коштів на поточному рахунку у межах встановленого ліміту. Кредит надається на поповнення обігових коштів, з метою закриття їх короткострокового дефіциту.

ТЕНДЕРНА ГАРАНТІЯ

безвідклична банківська гарантія забезпечення пропозиції для неодноразової участі у торгах, що надається в межах встановленого гарантійного ліміту, в національній валюті. В якості забезпечення можуть виступати майнові права на депозитні кошти, що розміщені в Банку або гарантійне покриття.

ГАРАНТІЯ

ТУРОПЕРАТОРУ/ТУРАГЕНТУ

безвідклична банківська гарантія, для забезпечення цивільної відповідальності туроператорів/турагентів перед споживачами туристичних послуг за збитки, які можуть бути заподіяні туристу, в разі виникнення обставин неплатоспроможності туроператора/тур-агента або порушення процесу про визнання його банкрутом. Гарантією покриваються збитки, пов’язані з необхідністю покриття витрат туриста на його повернення до місця постійного проживання та відшкодування вартості не наданих послуг. Фінансове забезпечення відповідальності туроператора/тур-агента розповсюджується виключно на договори про туристичне обслуговування, укладені в період дії відповідної ліцензії.

Врегулювання небалансів

Банківська гарантія для забезпечення виконання договору про врегулювання небалансів електричної енергії перед ПрАТ «НЕК «Укренерго». Учасник ринку електричної енергії може скористатися банківською гарантією для пом’якшення розрахункового ризику та, таким чином, має право забезпечити виконання наданих умов за гарантією відповідно до умов банківської гарантії, зазначених у Правилах ринку. Банк надає гарантію для забезпечення виконання договору про врегулювання небалансів електричної енергії перед ПрАТ «НЕК «Укренерго» за конкурентними тарифами.
АТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» відповідає рейтингам і умовам бенефіціарів щодо видачі гарантій учасникам енергоринку.

electro