Krediti-120x120

 

Споживчі кредити на будь-які потреби

Банк пропонує широкий вибір програм кредитування

Житло в кредит

Якщо Ви мрієте про власне житло, ця програма саме для Вас. Ви маєте можливість придбати квартиру чи затишний будинок з земельною ділянкою за рахунок кредитних коштів. Кредит надається в національній валюті, з можливістю продовження кінцевого строку повернення коштів, без прихованих комісій та можливістю дострокового погашення кредиту без застосування штрафних санкцій. Погашення кредитних коштів та відсотків здійснюється щомісячно, в якості забезпечення виступає нерухомість майно, що купується.

Авто в кредит

кредит на придбання нового автомобіля (не бізнес цілі) на вигідних умовах. Надається в національній валюті з можливістю дострокового погашення кредитних коштів без застосування штрафних санкцій. Погашення кредитних коштів та відсотків здійснюється щомісячно, рівними частинами, в якості забезпечення виступає автомобіль, що купується. Приховані комісії відсутні.

КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ НЕРУХОМОСТІ

кредит на споживчі потреби під заставу нерухомого майна. Забезпечення – будь-яка нерухомість житлового фонду, земельна ділянка та/або комерційна нерухомість. Кредит надається в національній валюті з можливістю продовження кінцевого строку повернення коштів, без прихованих комісій та можливістю дострокового погашення кредиту без застосування штрафних санкцій. Погашення кредитних коштів та відсотків здійснюється щомісячно.

КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ ДЕПОЗИТУ

якщо Ви розмістили депозит в нашому Банку і у Вас виникла нагальна необхідність в грошових коштах, ми пропонуємо Вам скористатися цією програмою. Дана програма дає можливість отримати необхідну Вам суму не розриваючи достроково депозитний договір і не втрачаючи нараховані відсотки за вкладом. Кредит надається в національній валюті під заставу майнових прав на депозитні кошти, термін користування кредитними коштами повинен закінчуватися не пізніше дня, що передує дню повернення коштів за строковим договором банківського вкладу. Максимальна сума кредитування залежить від суми та валюти депозиту. Погашення кредиту здійснюється щомісячно рівними частинами або в кінці строку дії кредитного договору, в т.ч. і за рахунок депозитних коштів.