Groshovi-perekazi-120x120

 

Грошові перекази

SWIFT

В нашому банку ви можете швидко та зручно здійснювати грошові перекази в системі SWIFT, що надає можливість надсилати в будь-яку країну та у будь-якій валюті великі суми грошей за найнижчими тарифами.
Документи для надсилання SWIFT-платежу в іноземній валюті:

  • для громадян України – паспорт громадянина України або документ, що його замінює;
  • для іноземних громадян – національний паспорт (з відміткою про наявність дозволу на постійне місце проживання) і посвідка про постійне проживання на території України.
1024px-SWIFT.svg
western-union-logo-olda

Western Union

Охоплює більш ніж 200 країн світу;

Валюта переказу —  долари США, євро, російські рублі, гривня,;

Виплата переказу проводиться без стягнення комісії Банку;

Максимальна кількість пунктів прийому/видачі коштів по всьому світу.

MoneyGram

Компанія MoneyGram International, одна із світових лідерів у галузі грошових переказів, обслуговує грошові перекази у всьому світі та оплату рахунків у США.
Світова мережа відділень MoneyGram налічує більш ніж 321 000 відділень. Партнерами компанії є національні поштові служби, фінансові заклади та найбільші торгівельні мережі у 198 країнах світу. Грошові перекази MoneyGram – це швидко, надійно та зручно. Отримати переказ можна вже за 10 хвилин після його відправки.

1
WelSend

Welsend

Welsend – це міжнародна система грошових переказів фізичних осіб, яка дозволяє швидко, надійно та вигідно здійснити перекази як по території України так і за її межі.

Валюта переказу — гривня, долари США, Євро та російський рубль.