Правління

Zolotko

Голова Правління

Золотько  Дмитро Якович

В банку працює з 2019 року. Загальний банківський стаж – 26 років. Отримав вищу економічну освіту в Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана за спеціальністю «Банківська справа»

Заступник Голови Правління

Колесник Ірина Вікторівна

В банку працює з 2001 року. Загальний банківський стаж – 33 роки. Отримала вищу освіту в Київському інституті народного господарства ім. Д.С.Коротченка, за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності».

kolesnik
Снітко Матвій Григорович

Заступник Голови Правління

Снітко Матвій Григорович

В банку працює з 2020 року.Загальний банківський стаж – 20 років. Отримав вищу освіту в Українському державному університеті харчових технологій, за спеціальністю «Облік і аудит», а також закінчив Київську філію Львівського банківського інституту Національного банку України, за спеціальністю «Банківська справа»..

Заступник Голови Правління

Оначенко Сергій Володимирович

В банку працює з 2007 року. Загальний банківський стаж – 16 років. Отримав вищу освіту в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «Правознавство». А також закінчив Національний аграрний університет та отримав диплом за спеціальністю «Економіка і підприємство».

onachenko