ІНВЕСТИЦІЙНІ СУВЕНІРИ

Монети НБУ
На сьогоднішній день монети є не лише грошовим знаком, засобом грошового обігу і платежу, але і своєрідним джерелом дослідження історичного розвитку, державного устрою та суспільного становлення певної країни. Монети також наділені важливим художньо-мистецьким значенням і в деяких випадках є унікальними витворами образотворчого мистецтва…

Інвестиційні монети України

Інвестиційні монети є поширеним засобом заощадження, інвестування, розрахунків. Ці монети виготовлено з дорогоцінного металу – золота або срібла – найвищих проб відповідно до світових стандартів. Вкладати кошти в монети винятково просто, прибутково і безпечно. Безперечно цей спосіб інвестування можна назвати вишуканим…
Сувеніри
Інколи подарунок повинен бути представницьким, строго виваженим, продуманим але в цей же час вишуканим і таким, що залишиться в пам’яті надовго. Для таких особливих випадків найкраще підійдуть сувеніри від ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». Вони стануть окрасою будь-якої колекції і принесуть задоволення тим, хто цінує подарунок зі змістом.

.

[21.04.2021]

КУРСИ ВАЛЮТ ТА БАНКІВСЬКИХ МЕТАЛІВ

ВалютаКупівляПродажНБУ
USD27.9228.0528.0086
EUR33.3533.7533.7362
RUB0.2910.3850.3650
 • Вага/грамКупівляПродаж
  1
  2,5
  5
  10
  20
  50
  100

 • Вага/грамКупівляПродаж
  1
  2,5
  5
  10
  20
  50
  100

 

Подвійна вигода

«Подвійна вигода» – це чудове поєднання депозиту та платіжної картки, що дозволяє накопичувати кошти, мати до них цілодобовий доступ та отримувати додатковий дохід. Оформлення картки здійснюється протягом 15 хвилин. Основною перевагою оновленого продукту є можливість збільшення відсоткової ставки, що нараховується на залишок коштів по картковому рахунку до +3% річних.

Примерно месяц назад с женой решили обратиться в Пинбанк для консультации по ипотечному кредитованию и нисколько не пожалели (хотя изначально про банк не знали и вообще его не рассматривали, зашли случайно)! Будем рекомендовать вас друзьям и близким!

– Иван
5 stars

Пiдтримка

Я обслуживаюсь в банке в Киеве на Петровке уже на протяжении 7 лет. Все это время не было ни одной проблемной ситуации. Персонал внимательный, вежливый. Причем сотрудники не меняются. Я думаю это говорит о многом!

– Марія
5 stars

Стабiльнiсть

Я обслуговуюсь в цьому банку вже майже 3 роки. Дуже задоволена роботою та також обслуговуванням, оскільки співробітники завжди турботливо ставляться особисто до мене, як клiента банку та до інших, як я звертала увагу. Я порадила банк друзям.

– Наталя
5 stars

Якiсть

Огромнейщий респект сотрудникам 13-го(счастливого)отделения ПИН Банка г.Днепропетровска за оперативное и действительно безстрессовое обслуживание.

– Валентин Петрович
5 stars

Обслуговування

Інтернет-банкінг це легко

Java-аплет “Реєстратор” призначений для попередньої самостійної реєстрації клієнтів – юридичних осіб, генерації нових ключів ЕЦП, зміни пароля доступу до ключа.

Обслуговування юридичних осіб.

Вхід для клієнтів – юридичних осіб. Робота клієнтів з усіма фінансовими документами.

Центр фінансового контролю

Вхід для ЦФК – юридичних осіб. Робота ЦФК з усіма фінансовими документами.

ПОРАДИ КЛІЄНТАМ

zahrai
dieta
bez-imeni-1
0
банкоматів
0
терміналiв самообслуговування